Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Камен (helion) - бивш

Go down 
АвторСъобщение
~ npunkaM Cu ~
Администратор
Администратор
~ npunkaM Cu ~


Posts : 56
Join date : 25.01.2015
Age : 33
Location : Дивия Северозапад

Камен (helion) - бивш Empty
ПисанеЗаглавие: Камен (helion) - бивш   Камен (helion) - бивш I_icon_minitimeПон Дек 14, 2015 10:56 am

Общи:
1. Представете себе си накратко:
Камен Жижанов, геймър от 4 годишна възраст с интереси към здравословни начини на живот и бодибилдинг.
2. Как се решихте да играете играта Counter-Strike и кога започнахте?
Започнах да играя CS, когато бях на 5 години, пишех се "Камен" и бях най-слабия играч в света.  Играта тогава се играеше от всички сигурно, което на мен ми даде идеята, че ако станеш много добър тогава целия свят ще те гледа и почита, и тогава реших, че искам да съм най-добрия cs играч в света.  
3. Смятате ли на по-късен етап да се откажете от играта или какво би Ви накарало да се откажете?
Не смятам да се отказвам. Бих се отказал от CS ако спре да бъде спорт, който се играе от професионалисти.
4. Играете ли други игри освен Counter-Strike? Ако да, какви?
Играя DayZ, Total War Rome: Arena и много други игри, които за разлика от изброените са single player.
5. Играли ли сте някога с помощни средства? Бъдете честни!
Да, когато бях на 10 играх с хак, но много бързо ми писна, защото хакове развалят играта и я правят да изглежда като безмислена играчка.
6. Кой мод на играта, който играете Ви доставя най-много удоволствие?
Competitive и headshot only + respawn.
7. Според Вас, добавянето на нови модове като: JailBreak, Deathrun, Jump, HNS и др. провалят или помагат на играта за развитието й?
Според мен помагат за развитието на играта. В мойте очи е доказан факт, че всякакви модове измислени от обществото на една игра е в плюс за играта и обществото й. За мен това е така, защото съм свидетел как измислянето на модове спасиха и направиха DayZ много популярна.
8. Помагате ли на начинаещите играчи да се оправят с играта?
Да, помагам на начинаещи със обяснения за това как работи играта, обаче според мен най-полезния съвет който давам на начинаещите играчи е, че те трябва да си развият собствен ,уникален от всички други, стил на игра. Също така давам на много мой приятели да цъкат от компютъра ми и доста от тях се надъхват да си купят играта след като изиграят около 5 игри от моя компютър.
9. Коя е комбинацията от пистолет и оръжие, с която обичате да играете най-много?
Tec-9/Fiveseven + AWP.
10. Какво бихте пожелали на любителите на Counter-Strike и как бихте ги мотивирали да играят играта?
Пожелавам ви да не срещате хакери и нищо да не ви откаже от това да играете CS, защото в тази игра винаги може да се измисли нещо ново и да се види нещо ново - искам да кажа, че играта няма превъртане.
11. Какво мислите за гейминга в България и има ли развитие?
Има развитие, но задължително трябва да се създадат повече отбори.
12. Имате ли някой любим играч от чужди отбори, който Ви впечатлява и Ви мотивира?
Taz, Forest, Guardian, Olofmeister и Pashabiceps. Няма как да се спра на само един, всички професионалисти имат много добър собствен стил на игра и винаги показват нещо ново.
Учасието Ви в [KKNK]:

1. Какво мислите за отбора [KKNK]?
Сериозни играчи. Очаквам да ги видя в големи турнаменти.
2. От къде и как разбрахте за отбора?
От google.
3. Доволни ли сте от отбора в койте сте и защо (ако сте бивш играч посочете тогава защо сте били в него и Вашата оценка тогава)?
Доволен съм, защото играчите на KKNK се стремят да показват добра отборна игра и искат да станат професионалисти.
4. Какво според Вас трябва да се подобри в отборната игра на клана?
Според мен просто трябва да се измислят още планове и тактики, и някои от тях да се изградят около индивидуалния начин на игра на играчите в KKNK като се използва отборната игра, за да се подобрят.
5. Какво Ви мотивира да станете част от отбора?
Мотивира ме факта, че играчите на KKNK са сериозни и искат да постигнат успехи.
6. От сегашните играчи кой Ви прави най-добро впечатление с играта си?
aiR
7. Бихте ли се отказали от отбора и защо (бишите играчи могат да посочат защо са се отказали или защо вече не са част от него)?
Бих се отказал от отбора само ако ценностите и целите на отбора се променят.
8. Вашият призив към играчите на отбора (бивши, настоящи и бъдещи):
Не се карайте, казвайте си грешките и недейте да се страхувате да давате идеи.
Върнете се в началото Go down
http://kknkteam.co.nr
 
Камен (helion) - бивш
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кандидатъра за член на отбора - Helion

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Материали за Нас (Media) :: Интервюта с играчите (Interviews)-
Идете на: