Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кандидатура за CS:GO отбора

Go down 
АвторСъобщение
miteff




Posts : 3
Join date : 07.01.2016

Кандидатура за CS:GO отбора  Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатура за CS:GO отбора    Кандидатура за CS:GO отбора  I_icon_minitimeВто Окт 25, 2016 1:05 pm

1. Да имате умения с конкретно оръжие и да ги докажете (лично или демо запис)! ОБРАЗЕЦ: dox.abv.bg/files/share (демото е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО)
[You must be registered and logged in to see this link.] ( нямам друго не съм правил друго видео... )
- Доста е старо може да ме добавите в steam да ме пробвате или да се опитам да намеря ново демо

2. Да не си служите с хакове и скриптове! Никога не съм играл с хакове Smile
3. Посочете името си, години, града от който сте! (възрастова граница:15) 15
4. Името, с което играете ("постоянен nickname" говори за добро име на клана)! miteff
5. Членували ли сте в други кланове и ако да в кои? Да по рано в 1.6 съм играл срещу вас ( GoA)
6. Имате ли микрофон и TeamSpeak3? (Задължително) Да.
7. Защо избрахте да членувате при Нас и от къде разбрахте за Нас? Искам да членувам , защото си търся сериозен отбор с който да се издигаме нагоре и да станем от топ отборите на България.
8. Скайп за връзка: Скайп не ползвам стеам : [You must be registered and logged in to see this link.]
9. Да имате над 750 часа игра и да сте ранк по висок от (LEM) : 1900 часа : Global
10. Оръжия с които може да играете. Всички Smile
11. Да се знаят основните смокове на главните мапове (Nuke, Inferno, Mirage, Dust2, Cache). Знам ги. ( но сте забравили най-якия TRAIN <3  Very Happy  Very Happy )
12. Да се опознаят позициите от които може да ви чакат и е предвидено, че ще са там. ( Знаят се ! )
13. Очакваме да покажете нещо ваше като стратегия, позиции и други. ( Няма проблем )
14. От вас очакваме да знаете Spray-controlа на дадените оръжия (говори добре за вас). (Може да ме пробвате )
Върнете се в началото Go down
 
Кандидатура за CS:GO отбора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кандидатура за член на отбора - wihyr
» CS:1.6 Кандидатура за член на отбора! - aLEKSIEWA
» Кандидатура за член на отбора - Hoppin
» Кандидатура за член на отбора - sMoKa
» Кандидатура за член на отбора - R1vAL

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Екип на [KKNK] (TEAM) :: Кандидатури за отбора (Candidacy)-
Идете на: