Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Габриел (schindleR)

Go down 
АвторСъобщение
joret0
Модератор
Модератор
joret0


Posts : 43
Join date : 26.01.2015
Location : Лева река Трънско!

Габриел (schindleR) Empty
ПисанеЗаглавие: Габриел (schindleR)   Габриел (schindleR) I_icon_minitimeПет Яну 30, 2015 1:40 pm

1. Представете себе си накратко.
- Ами, какво да кажа адски добър, даже мега добър! Много съм любезен, освен когато започнат да ме бият. Така де, казвам се Габриел играя от 7 години с най-добрите.

2. Как решихте да играете Counter Strike ? Кога?
- Aко не се лъжа, започнах на 10г. Не знам, просто ми харесваше да играя играта, а и направо си бях роден за нея!

3. Доволни ли сте от отбора в койте сте и защо ?
- Да доволен съм, добри и приятни хора са, но, ако започнат да търсят сървъри за клан битки с по-малко пинг, ще е добре.

4. Какво според вас трябва да се подобри в отборната игра на клана ви ?
- Отборната игра си е добре. Няма нужда от подобрение. Най-важното е да има разбирателство и комуникация.


5. Каква награда мислите, че ще има за края на полусезоните ?
- Какво е това? Каква награда? Ако има награда, искам пари!

6. Имате ли някой любим играч от чужди отбори, който ви впечатлява и ви мотивира ?
- Да мотивирам се от себе си. Много е вдъхновяващо да побеждавам противниците.


7. Какво мислите за гейминга в България, има ли развитие ?
- Абсурд! Пълна пропаганда е тук! Няма никакво развитие, нито практика.

8. Защо повечето от хората в България, избират да играят други игри, а не се насочват към Counter Strike ?
- Защото разсъждават, че Counter Strike не е хубава игра, а тя е класика в жанра и е много добра!


9. Смятате ли, на по-късен етап да се откажете от играта, или какво би ви накарало да се откажете ?
- Няма вечер, в която да не играя. Просто не мога да се сдържа. Мога да пропусна да играя най -много един ден, но на следващия ще се разбия!


10. Коя е най-старата версия на Counter Strike, която сте играли?
- Започнах от Counter Strike 1.5

11. Играете ли други игри освен Counter Strike? Ако да, какви?
- Да играя Dota 2 и WoW.

12. Кое cfg от добрите играчи бихте препоръчали на начинаещите в играта?
- Бих препоръчал cfg-то на Neo и на kiril--. От iNNERFiRE team ми допадат най-много.

13. Играли ли сте някога с помощни средства? Бъдете честни.
- Не, никога! Това е най-унизителното средство, с което един добър играч като мен, може да играе!

14. Кой мод, като играете ви доставя най-много удоволствие?
- Доставя ми удоволствие да играя на класик най-много и обичам Dust2!

15. Според вас, добавянето на нови модове като: jailbreak, deathrun, jump, HNS и др, провалят или помагат на играта за развитието и?
- Защо да провалят? Биха допринесли на играта.

16. Помагате ли на начинаещите играчи да се оправят с играта?
- Ако са жени – да! Не, шегувам се! Който има нужда от помощ помагам и съм на среща.

17. Били ли сте администратор/ка някъде, и ако да, къде?
- Не, никога.

18. Притежавали ли сте някога ваш сървър или верига? Ако да, напишете името и.
- Не, отново никога. На крачка и щях да бъда администратор в SECTOR-CS.

19. С коя комбинация пистолет и оръжие обичате да играете най-много?
- Предпочитам да играя с Ак47 + Deagle, M4A1 + USP или AWP + Deagle.

20. Какво бихте пожелали на любителите на Counter Strike, и как бихте ги мотивирали да играят играта?
- Играйте по-често и карайте приятелките са да играят. Ако аз съм в игра, спокойно няма да са ваши за дълго, така че играйте по често за да не ви ги отнема.
Върнете се в началото Go down
http://kknkteam.co.nr/
 
Габриел (schindleR)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Материали за Нас (Media) :: Интервюта с играчите (Interviews)-
Идете на: