Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Георги (HAMMER)

Go down 
АвторСъобщение
joret0
Модератор
Модератор
joret0


Posts : 43
Join date : 26.01.2015
Location : Лева река Трънско!

Георги (HAMMER) Empty
ПисанеЗаглавие: Георги (HAMMER)   Георги (HAMMER) I_icon_minitimeПет Яну 30, 2015 1:42 pm

1. Представете себе си накратко.
- Казвам се Георги Иванов на 29г. от София.

2. Как решихте да играете Counter Strike ? Кога?
- Не мога да кажа точно кога, но с приятелчета ходих по клубове и така се зарибих.

3. Доволни ли сте от отбора в койте сте и защо ?
- Да доволен съм. Всеки един знае какво трябва да направи в дадена ситуация и как да покрие съотборник.

4. Какво според вас трябва да се подобри в отборната игра на клана ви ?
- Винаги има какво да се подобри в даден отбор. В нашия определено ни трябват повечко тренировки.

5. Каква награда мислите, че ще има за края на полусезоните ?
- Аз не играя за наградата, а играя, защото ми е приятно да се събирам със съотборниците си.

6. Имате ли някой любим играч от чужди отбори, който ви впечатлява и ви мотивира ?
- Да за мен n0thing е един от най-добрите играчи. Гледал съм много негови клипове и демотa, и винаги ме изумява. Дори бих казал, че повечето wallbang-ове ги знам от него.

7. Какво мислите за гейминга в България, има ли развитие ?
- Не. В България както се знае трябва и да се работи, не може да се издържаш само от гейминг.

8. Защо повечето от хората в България, избират да играят други игри, а не се насочват към Counter Strike ?
- Countre-Strike вече е отживелица. Играта е на повече от десет години. Нормално е геймърите да търсят нови игри, които им доставят по-голямо удоволствие.

9. Смятате ли, на по-късен етап да се откажете от играта, или какво би ви накарало да се откажете ?
- Определено мисля да спирам да играя версия 1.6 и да премина към CS:GO

10. Коя е най-старата версия на Counter Strike, която сте играли?
- 1.3 - тя се играеше само по клубове на Лан. Така ме зарибиха приятелите ми.

11. Играете ли други игри освен Counter Strike? Ако да, какви?
- Да и те са: Dota, Tomb Raider, Age Impires и много още други, но това са ми едни от любимите.

12. Кое cfg от добрите играчи бихте препоръчали на начинаещите в играта?
- Не бих препоръчал на никого да използва чуждо cfg. Всеки си има индивидуална игра.

13. Играли ли сте някога с помощни средства? Бъдете честни.
- Не. И не бих играл никога, дори срещу мен да играят с такива.

14. Кой мод, като играете ви доставя най-много удоволствие?
- Най-много обичам да играя Jump.

15. Според вас, добавянето на нови модове като: jailbreak, deathrun, jump, HNS и др, провалят или помагат на играта за развитието и
- За Jump бих казал, че помага доста в играта. Другите модове не съм ги играл и не мога да кажа мнение.

16. Помагате ли на начинаещите играчи да се оправят с играта?
- Който ме е питал за нещо, съм гледал да му помогна, до колкото мога.

17. Били ли сте администратор/ка някъде, и ако да, къде?
- Да бил съм администратор. Дори преди години бях създал цяла верига на име Dark-Strike, която не се задържа много време 3-4 месеца.

18. Притежавали ли сте някога ваш сървър или верига? Ако да, напишете името и.
- Отговорих на въпроса по-горе.

19. С коя комбинация пистолет и оръжие обичате да играете най-много?
- Обичам да играя с AK47 + Deagle, AWP + Deagle, M4A1 + USP , но зависи с какви пари разполагам.

20. Какво бихте пожелали на любителите на Counter Strike, и как бихте ги мотивирали да играят играта?
- Всичко става с труд и много труд, и някой ден ще достигнат играта на най-добрите играчи.
Върнете се в началото Go down
http://kknkteam.co.nr/
 
Георги (HAMMER)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Георги (Cruel~)
» Георги (Santa aint REAL)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Материали за Нас (Media) :: Интервюта с играчите (Interviews)-
Идете на: