Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Георги (Cruel~)

Go down 
АвторСъобщение
joret0
Модератор
Модератор
joret0


Posts : 43
Join date : 26.01.2015
Location : Лева река Трънско!

Георги (Cruel~) Empty
ПисанеЗаглавие: Георги (Cruel~)   Георги (Cruel~) I_icon_minitimeПет Яну 30, 2015 1:43 pm

1. Представете себе си накратко.
- Казвам се Георги Стоев на 19г. от гр. София. Обичам да спортувам, да чета книги (психология) , слушам всякаква музика зависи от настроението.

2. Как решихте да играете Counter Strike ? Кога?
- Бях на шест или седем години и за първи път отидох в компютърен клуб, и видях двама батковци да играят, след което ги помолих да ме научат.

3. Доволни ли сте от отбора в койте сте и защо ?
- Доволен съм от отбора, защото всички са пичове и става много смях. Знаят къде се намират и знаят кога да са сериозни, и кога не, в игра и извън нея!

4. Какво според вас трябва да се подобри в отборната игра на клана ви ?
- Повече стратегии, всичко друго мисля, че е наред.

5. Каква награда мислите, че ще има за края на полусезоните ?
- Статуетка с един човек как си е вдигнал ръцете и държи името на клана, или тениска, на която ще пише "The best " и отзад името на клана. А може би парична награда (честно казано предпочитам статуетка или тениска).

6. Имате ли някой любим играч от чужди отбори, който ви впечатлява и ви мотивира ?
- Не мисля, сам се мотивирам и впечатлявам от себе си.

7. Какво мислите за гейминга в България, има ли развитие ?
- Да, има развитие. С всяка нова излезнала игра, все повече хора започват да играят и да зарибяват приятелите си, така и те техните и т.н. Геймингът в България не мисля, че ще изчезне, може да намалее с остаряването на повечето игри, но да изчезне напълно, няма как.

8. Защо повечето от хората в България, избират да играят други игри, а не се насочват към Counter Strike ?
- Защото Counter Strike е стара игра и хората предпочитат да играят нещо ново, по-интересно като: Dota 2 , LOL и други, но от както излезе Counter Strike: GO, много хора се върнаха към играта, само заради новата и версия.

9. Смятате ли, на по-късен етап да се откажете от играта, или какво би ви накарало да се откажете ?
- Нямам намерение да се отказвам от играта за момента. Времето, единствено, може да ме накара да се откажа, защото тепърва ще се сблъскам с истинския живот и ако нямам време, няма как да играя.

10. Коя е най-старата версия на Counter Strike, която сте играли?
- Най-старта, която съм играл е Counter Strike 1.5

11. Играете ли други игри освен Counter Strike? Ако да, какви?
- Да, на компютъра играя дота. На телефона - Heroes Charge, Texas Holdem Poker, 8 ball pool и др.

12. Кое cfg от добрите играчи бихте препоръчали на начинаещите в играта?
- На начинаещите играчи препоръчвам да не се занимават с глупости да теглят чужди cfg, защото на всеки играч cfg-то е според това как му е удобно и от компютъра му, и интернета. За това скъпи начинаещи - направете си свое cfg, така както на вас ви е удобно и според компютъра ви, и интернета.

13. Играли ли сте някога с помощни средства? Бъдете честни.
- Не, никога. Много често ме обвиняват, че използвам какви ли не глупости в игра, но това не е вярно, просто те не са се научили да играят добре.

14. Кой мод, като играете ви доставя най-много удоволствие?
- Най-много ми доставя удоволствие Dust 2 only, иначе също ми харесва Deathmatch FFA (за съжаление вече много рядко се намират такива сървъри с този мод), respawn, only awp, също ми харесват.

15. Според вас, добавянето на нови модове като: jailbreak, deathrun, jump, HNS и др, провалят или помагат на играта за развитието и.
- Да, разбира се, че помагат , всеки нов измислен мод развива играта, защото добавя повече възможни типове за игра. Примерно на някого му е писнало от Dust2only сървърите, и за да разнообрази, влиза да играе GunGame, Deathmatch, няма значение, важното е, че има повече възможности за игра.

16. Помагате ли на начинаещите играчи да се оправят с играта?
- Определено! Никога не съм отказвал помощ на някого, защото знам какво е да ти е нужна помощ и да не я получиш, също така знам и какво е да имаш нужда от помощ и да ти помогнат.

17. Били ли сте администратор/ка някъде, и ако да, къде?
- Да, преди година или две в CSTRIKE.BG

18. Притежавали ли сте някога ваш сървър или верига? Ако да, напишете името и.
- За жалост – не.

19. С коя комбинация пистолет и оръжие обичате да играете най-много?
- Обичам да играя с M4a1 + Deagle или AWP/AK47 + Deagle.

20. Какво бихте пожелали на любителите на Counter Strike, и как бихте ги мотивирали да играят играта?
- Бих им пожелал да не се отказват от играта, колкото и да падат. Да не забравят, че никой не се е родил научен, също така, че човек се учи до живот.
Върнете се в началото Go down
http://kknkteam.co.nr/
 
Георги (Cruel~)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Георги (HAMMER)
» Георги (Santa aint REAL)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Материали за Нас (Media) :: Интервюта с играчите (Interviews)-
Идете на: