Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Даниел (Seek N Destroy)

Go down 
АвторСъобщение
joret0
Модератор
Модератор
joret0


Posts : 43
Join date : 26.01.2015
Location : Лева река Трънско!

Даниел (Seek N Destroy) Empty
ПисанеЗаглавие: Даниел (Seek N Destroy)   Даниел (Seek N Destroy) I_icon_minitimeПет Яну 30, 2015 1:44 pm

1. Представете себе си накратко.
- Казвам се Даниел Угринов, от гр. София съм, студент. По принцип не обичам да се застоявам много във вкъщи, особено на компютъра, но има и такива дни, в които няма какво друго да се прави. Обичам да ходя за риба, да спортувам, а понякога просто да стоя в нас и да си гледам филми, и да релаксирам.

2. Как решихте да играете Counter-Strike? Кога?
- Не помня точно кога е било. Още от малък съм запознат с играта. С приятели ходехме да разцъкваме по разни компютърни зали и от там започна всичко. Може би играя от около 7-8 години.

3. Доволни ли сте от отбора,в който сте и защо?
- Естествено, това е страхотен отбор, съставен от много класни играчи, които освен всичко са и големи пичове, и страхотни хора, което е и най-важното - лично за мен. Разбирам се с всички и съм щастлив, че съм част от този отбор.

4. Какво според вас трябва да се подобри в отборната игра на клана ви?
- Не играя в много отборни събирания. Не съм много наясно с отборната игра, но според резултатите, които виждам, съотборниците ми се представят страхотно. Печелят турнири, подобряват популярността на отбора и като цяло имат отлични индивидуални качества. Дори и да има някакви неразбирателства, с времето това ще се изчисти, сигурен съм.

5. Каква награда мислите,че ще има за края на полусезоните?
- Нямам си идея, може би Steam акаунт или нещо от сорта на компютърна периферия (мишка, клавиатура, слушалки и т.н.). Като цяло не е важно каква ще е наградата, не трябва да се набляга на материалното, а по-скоро да се играе за удоволствие.

6. Имате ли някой любим играч от чужди отбори, който ви впечатлява и ви мотивира?
- Изключително много ми харесва играта на Buzkеr и STASIK, брутални са.

7. Какво мислите за гейминга в България,има ли развитие?
- Нямам мнение по въпроса, може би - да.

8. Защо повечето хора в България,избират да играят други игри,а не се насочват към Counter-Strike?
- Всеки е играл тази игра, просто на някои не им харесват този вид игри, а пък на други просто им писва. Аз също съм имал такъв период, но все пак продължавам да я играя.

9. Смятате ли, на по-късен етап да се откажете от играта,или какво би ви накарало да се откажете?
- Може би, не мога да кажа. Дори и да спра да играя ще е за малко. Единствената причина е ученето, понякога доста ми влияе играта и ми пречи да се съсредоточа върху по-важните неща от живота ми.

10. Коя е най-старата версия на Counter-Strike,която сте играли?
- Играех Counter Strike 1.5 преди доста време, но не съм я играл дълго.

11. Играете ли други игри освен Counter-Strike?Ако да,какви?
- Не, не играя други игри.

12. Кое cfg от добрите играчи бихте препоръчали на начинаещите в играта.
- На начинаещите в играта бих препоръчал да не играят със специално cfg, а да свикнат без специални настройки. След това нека пробват да изтеглят някое, аз лично играя с на SpawN cfg-то (малко променено) и е добро.

13. Играли ли сте някога с помощни средства?Бъдете честни.
- Естествено, всеки е играл. Интересно ми е било, играл съм, но много малко и то в началото, не ми хареса и повече не съм пробвал.

14. Кой мод,като играете ви доставя най-много удоволствие?
- Най-вече Respawn, Rats и Dust2 Only.

15. Според вас,добавянето на нови модове като: jailbreak,deathrun,jump,HNS и др. провалят или помагат на играта за развитието и?
- Някои помагат, други – не. Модовете HNS и jump, например помагат, защото се развиват полезни качества чрез тях, а други просто са безсмислени, няма да изброявам.

16. Помагате ли на начинаещите играчи да се оправят с играта?
- Разбира се, винаги когато някой ме е питал да му покажа нещо или да му обясня кое как става, съм помагал и смятам, че всеки по-опитен трябва да го прави.

17. Били ли сте администратор някъде и ако да,къде?
- Да, в |CS ULTIMATE| съм администратор от близо 3 години. Преди това съм бил в няколко по-малки сървъри. Също така в момента съм администратор в Respawn сървъра на cs-4x4.com

18. Притежавали ли сте някога ваш сървър или верига?Ако да,напишете името и.
- Не, никога.

19. С коя комбинация пистолет и оръжие обичате да играете най-много?
- Едната е Deagle + AWP, а другата – USP + AK-47.

20. Какво бихте пожелали на любителите на Counter-Strike и как бихте ги мотивирали да играят играта?
- Ами бих им пожелал да продължават да се развиват, да играят честно и да стават все по-добри! Мотивация не може да има без да има желание за развитие. Има ли желание ще има и напредък, въпроса е всеки да се вглежда в начина си на игра и да се старае сам да поправи грешките си. Игра като игра, намираш нови приятели и се забавляваш, това е.
Върнете се в началото Go down
http://kknkteam.co.nr/
 
Даниел (Seek N Destroy)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Материали за Нас (Media) :: Интервюта с играчите (Interviews)-
Идете на: