Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Георги (Santa aint REAL)

Go down 
АвторСъобщение
joret0
Модератор
Модератор
joret0


Posts : 43
Join date : 26.01.2015
Location : Лева река Трънско!

Георги (Santa aint REAL) Empty
ПисанеЗаглавие: Георги (Santa aint REAL)   Георги (Santa aint REAL) I_icon_minitimeПет Яну 30, 2015 1:45 pm

1. Представете себе си накратко.
- Казвам се Георги Георгиев (joret0) на 21г. от София, уча в два университета.

2. Как решихте да играете Counter Strike ? Кога?
- През 2000г. , отидохме с приятели в една зала и там играеха Counter Strike 1.5. Стана ми любопитно. Говорих с хората и те ми показаха как да си пусна играта - тогава адски много ми хареса. Всеки ден ходех и я играех. Ето, че излезна 1.6 и до ден-днешен не съм я спирал.

3. Доволни ли сте от отбора в койте сте и защо ?
- За отбора си бих казал, че няма друг такъв, в който всеки ден да се случва нещо интересно и да ти е кеф да играеш с тези хора. Доволен съм, защото тези хора, освен че са отбора ми, са и от друга страна семейството ми.

4. Какво според вас трябва да се подобри в отборната игра на клана ви ?
- Според мен трябва да се подобри доверието в хората от клана, за да може да си вярваме и да сме едно цяло. (ДОВЕРИЕТО ГРАДИ ОТБОРА!)

5. Каква награда мислите, че ще има за края на полусезоните ?
- Няма значение наградата, важното е, че участниците играят с борбен дух, готови да се докажат и победят.

6. Имате ли някой любим играч от чужди отбори, който ви впечатлява и ви мотивира ?
- Може да се каже, че Dennis 'walle' Wallenberg е човека, който ме е завладял с играта си.

7. Какво мислите за гейминга в България, има ли развитие ?
- Геймингът в България, започва да се развива все по-силно от 2012 година и върви само нагоре. Развитие има, и то се вижда, след като все повече хора започнаха да стриймвът и да записват игри, за да ги популяризират.

8. Защо повечето от хората в България, избират да играят други игри, а не се насочват към Counter Strike ?
- Според мен, повечето хора избират да играят други игри, защото в България геймингът е ниско-платен, а и напоследък в България не се организират турнири и мероприятия, на които да се спечели нещо в полза на играчите.

9. Смятате ли, на по-късен етап да се откажете от играта, или какво би ви накарало да се откажете ?
- За момента нямам намерение, освен ако не излезе нещо, което да ме възпрепятства. Даже аз бих играл в живота си, дори след като имам семейство и деца. За мен ще е интересно да ги въведа в света на гейминга.

10. Коя е най-старата версия на Counter Strike, която сте играли?
- Мисля, че най-старата версия е Counter Strike 1.5, но доста се замислях, преди време, дали да не разгледам 1.3, засега мисля да го оставя на заден план.

11. Играете ли други игри освен Counter Strike? Ако да, какви?
- Много често играя други игри, свързани с отборната игра като: Call of Duty и всякакви военни, а за разпускане с клана - разцъкваме игрички в нета.

12. Кое cfg от добрите играчи бихте препоръчали на начинаещите в играта?
- За мен едно от най-добрите cfg-та си остава на f0rest, но не бих го препоръчал на хора, които тепърва започват с играта. Според мен най-доброто cfg е това, което сам си направиш, защото то ще се развие по твоята игра.

13. Играли ли сте някога с помощни средства? Бъдете честни.
- В честен отговор ще кажа ДА! Защо? Защото, когато бях малък и ходех по клубовете, тогава така наречените батковци, ми пускаха нещо и едва когато почнах да разбирам нещо повече от играта, ми стана ясно, че са били помощни средства и е нямало какво да направя.

14. Кой мод, като играете ви доставя най-много удоволствие?
- За мен мода е без значение, хората, с които го играя са от значение. Те създават атмосферата, и така, дори да ти е кофти, ти помагат да става играта.

15. Според вас, добавянето на нови модове като: jailbreak, deathrun, jump, HNS и др, провалят или помагат на играта за развитието и?
- От една страна винаги е добре за развитието и разнообразието, но от друга е лошо, защото хората, които са свикнали на класиците и обикновените сървъри, влизат в новите модове и на някои от тях им харесва, спират да играят в обикновените масиви, класици, и така западат.

16. Помагате ли на начинаещите играчи да се оправят с играта?
- Много рядко даден начинаещ човек може да ми грабне окото и да му помогна, защото повечето хора - ти им помагаш, те те хулят и обиждат.

17. Били ли сте администратор/ка някъде, и ако да, къде?
- Бил съм администратор в над десет вериги, които заради по-горе посочените причини затвориха, иначе от главни вериги мога да кажа: LAN-SERVERS, ULTIMATE, UCTT и др.

18. Притежавали ли сте някога ваш сървър или верига? Ако да, напишете името и.
- Имал съм мой сървър, но беше далечната 2007г. Тогава моят сървър беше един от най-добрите Зомби сървъри в България. Името е [PrO]-[eLiTe] Zombie Biohazard.

19. С коя комбинация пистолет и оръжие обичате да играете най-много?
- Любимата комбинация оръжие и пистолет са ми: USP + AWP или DesertEagle + M4a1, Ak47.

20. Какво бихте пожелали на любителите на Counter Strike, и как бихте ги мотивирали да играят играта?
- Бих им пожелал да не се отказват и да продължават само нагоре. След всяко падение да се опитат да се изправят, зщото никой играч не е стигнал до върха без провали.
Върнете се в началото Go down
http://kknkteam.co.nr/
 
Георги (Santa aint REAL)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Георги (HAMMER)
» Георги (Cruel~)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Материали за Нас (Media) :: Интервюта с играчите (Interviews)-
Идете на: