Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Антон (z i L L)

Go down 
АвторСъобщение
joret0
Модератор
Модератор
joret0


Posts : 43
Join date : 26.01.2015
Location : Лева река Трънско!

Антон (z i L L)  Empty
ПисанеЗаглавие: Антон (z i L L)    Антон (z i L L)  I_icon_minitimeСря Фев 04, 2015 12:14 am

Няколко въпроса свързани с играта:

1. Представете себе си накратко:
Казвам се Антон Митев на 26 години от Гр. София.

2. Как се решихте да играете играта Counter-Strike и кога започнахте?
Започнах покрай мои познати, приятели и се зарибих.

3. Смятате ли на по-късен етап да се откажете от играта или какво би Ви накарало да се откажете?
Не съм мислил за отказване, играта ми допада. Бих се отказал, когато никой не играе играта вече.

4. Играете ли други игри освен Counter-Strike? Ако да, какви?
Играя други игри и те са: Imperia Online

5. Играли ли сте някога с помощни средства? Бъдете честни!
Да, много отдавна, когато един мой много добър приятел беше пуснал сървъри, а аз бях един от главните админи и исках да видя какво е това помощно средство.

6. Кой мод на играта, който играете Ви доставя най-много удоволствие?
Играя много рядко класици. Влизам да играя понякога, когато се съберем с отбора, иначе избягвам. Когато играем, се старая да развивам способностите си!

7. Според Вас, добавянето на нови модове като: JailBreak, Deathrun, Jump, HNS и др. провалят или помагат на играта за развитието й?
Не съм ги играл и не знам дали помагат, но нямат нищо общо с клан битките.

8. Помагате ли на начинаещите играчи да се оправят с играта?
Разбира се , готов съм да помогна с каквото знам и мога стига да има полза.

9. Коя е комбинацията от пистолет и оръжие, с която обичате да играете най-много?
M4A1 + USP, АK47 + DesertEagle,

10. Какво бихте пожелали на любителите на Counter-Strike и как бихте ги мотивирали да играят играта?
Пожелавам на всички да се научат да играят играта без помощни средства и да усетят истинската и тръпка.

11. Какво мислите за гейминга в България и има ли развитие?
Докато децата се учат да играят с хакове няма да има никакво развитие - те го дърпат надолу.

12. Имате ли някой любим играч от чужди отбори, който Ви впечатлява и Ви мотивира?
mIke - един мой приятел, доста добре цъка.

Участието Ви в [KKNK]:

1. Какво мислите за отбора [KKNK]?
Много добър отбор, със изградени навици, отборна игра и разбирателство.

2. От къде и как разбрахте за отбора?
От приятел, той ми сподели и така.

3. Доволни ли сте от отбора в който сте и защо (ако сте бивш играч посочете тогава защо сте били в него и Вашата оценка тогава)?
Много ми харесва. Искам да достигна и покажа най-доброто от себе си, което до момента не съм постигнал, за да помагам на отбора.

4. Какво според Вас трябва да се подобри в отборната игра на клана?
Малко повече сухи тренировки и опит.

5. Какво Ви мотивира да станете част от отбора?
От доста време си търсех сериозен, добър отбор, а този надминава очакванията ми.

6. От сегашните играчи кой Ви прави най-добро впечатление с играта си?
Santa aint REAL и HAMMER

7. Бихте ли се отказали от отбора и защо (бишите играчи могат да посочат защо са се отказали или защо вече не са част от него)?
Не бих се отказал, защото отбора много ми харесва и обичам тръпката от играта.

8. Вашият призив към играчите на отбора (бивши, настоящи и бъдещи):
Най важното нещо за един отбор е задружната игра, разбирателсвтото, респекта и уважението към капитана. Просто се придържайте към тези правила и играта
ще върви гладко дори да не сте от най-хитващите.
Върнете се в началото Go down
http://kknkteam.co.nr/
 
Антон (z i L L)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Материали за Нас (Media) :: Интервюта с играчите (Interviews)-
Идете на: