Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мартин (prodex)

Go down 
АвторСъобщение
~ npunkaM Cu ~
Администратор
Администратор
~ npunkaM Cu ~


Posts : 56
Join date : 25.01.2015
Age : 33
Location : Дивия Северозапад

Мартин (prodex) Empty
ПисанеЗаглавие: Мартин (prodex)   Мартин (prodex) I_icon_minitimeПон Дек 14, 2015 10:55 am

1. Казвам се Мартин Цанев, на 28 години съм и живея в гр. София.
2. Започнах да играя CS още, когато излезе, под формата на мод за Half Life. През годините съм играл всички версии на играта. Преминах към CS понеже всички в кварталния клуб го играеха. Тогава това беше най-модерния шуутър.
3. През годините съм играл всякакви игри, но CS винаги е била любимата ми игра и не мисля да се отказвам.
4. Играя главно FPS заглавия, но понякога разцъквам Дота 2 или Star Craft 2.
5. Никога не съм ползвал помощни средства, освен един експлойт на CS 1.5, където Open gl графиката ти позволяваше от части да виждаш през стени на един определен модел видео карти.
6. Competitive & death match за тренировка.
7. Помагат със сигурност, въпреки че не съм фен на подобни модове.
8. Помагам и даже смея да кажа, че съм помогнал на няколко нови играча да подобрят нивото си. Важно е в една общност да си помагат хората.
9. AWP & five-seven, p250 или tec9
10. Това е първата игра, която се превърна в кибер спорт и винаги ще остане в историята. Всеки един играч има реален шанс да достигне върха, като положи повече усилия. Примерите са Heaton, markeloff, get-right. Всички те са започнали като хоби и са го превърнали в доходоносна професия.
11. Особенно в последните години, гейминга в България се развива доста добре. На CS сцената имаме отбор (E-Frag), който играе на световно ниво, срещу доказали се отбори. Единствения проблем е липсата на достатъчно спонсори. Това е и причината през годините гейминга да се развива по-бавно.
12. Любимия ми играч е JW от Fnatic. Впечатлен съм от възможностите му с AWP и агресивния му стил на игра.
Участието Ви в [KKNK]:
1. Отбора според мен е на много добро ниво. От това, което съм видял до момента играчите са отдадени на играта и се стараят да показват върхови възможности и постоянни резултати. Надявам се за напред да има още по-голямо развитие на самия отбор и ще работя за това.
2. Разбрах за отбора от Geoge de LION, с който играем заедно от няколко месеца. Останах доста приятно изненадан, че има играчи, който заедно са постигнали толкова много без спонсори и водени от желанието си за игра.
3. Изключително доволен съм, въпреки че съм отскоро в отбора.
4. С някой от играчите сме от няколко месеца, с други от скоро и смятам, че с времето и тренировки ще започнем да действаме още по-синхронизирано и отборно. Комуникацията е едно нещо, над което трябва да се работи. Отборните тактики също, но всичко това идва с практиката.
5. Желанието да играя с хора, които са отдадени на играта като мен и също така това, което съм чул за отбора и постиженията им на CS 1.6.
6. Новите попълнения (air i Helion) ме изненадаха приятно с възможностите си и се радвам, че направихме правилния избор като ги привлякохме. Освен това мога да кажа, че всички играчи дават своя принос и се стремят да дават всичко от себе си.
7. Не виждам причина да се отказвам от отбора.
8. Играйте заради удо
Върнете се в началото Go down
http://kknkteam.co.nr
 
Мартин (prodex)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Мартин (frenzywoN) - Бивш

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Материали за Нас (Media) :: Интервюта с играчите (Interviews)-
Идете на: